Witaj na moim blogu!

Cieszę się, że tu jesteś, a także cieszę się, że chcesz poznać mnie trochę lepiej. Dla porządku, postanowiłam podzielić tę zakładkę na kilka kategorii: o mnie, skąd pomysł na bloga, do kogo kieruję treści oraz co mam w planach w przyszłości. Do dzieła!

O mnie

Mam na imię Justyna. Urodziłam się jesienią 1994 roku. Kocham kosmetyki ;), gorącą herbatę, zwierzęta i czytać książki. Znam język włoski i angielski, miałam też przygodę z hiszpańskim i francuskim. Obecnie uczę się niemieckiego. Moje doświadczenie w branży kosmetycznej to tylko jeden semestr w szkole o profilu kosmetycznym. Znacznie większe doświadczenie uzyskałam po prostu będąc kobietą, korzystając z dobrodziejstw branży beauty i obserwując własne ciało. Poznawanie potrzeb swojego ciała stało się dla mnie największym źródłem wiedzy w kontekście kosmetycznym.

Pomysł na bloga

Od 2010 roku uważnie śledzę poczynania marek kosmetycznych – zarówno w dziedzinie makijażu, jak i pielęgnacji. Nie ukrywam, że to pielęgnacja zdobyła moje serce. Podjęłam decyzję, że ja także chcę mieć swój kąt w ogromnym świecie zwanym Internetem. Oto on! Mam nadzieję, że poczujesz się jak u siebie.

Do kogo piszę?

Wszystkie wpisy kieruję do kobiet (ale nie tylko!). Do moich rówieśniczek, a także dziewczyn młodszych i starszych. Do kobiet z doświadczeniem w branży kosmetycznej, jak i tych bez doświadczenia. Słowem – do wszystkich! Każda z nas może uczyć się od siebie nawzajem. Nigdy nie jest za późno – lub za wcześnie – by o siebie zadbać.

Plany na przyszłość

Plany bliższe lub dalsze mogą ulec zmianie, jest jednak jeden punkt stały – rozwój. Żeby nie zapeszać, więcej nie zdradzę, ale możesz być pewna, że o wszystkim dowiesz się pierwsza!

P.S. Jeśli chcesz być ze mną na bieżąco każdego dnia, możesz zaobserwować mnie na Instagramie 🙂